HR Manažér - MODIOR
info@modior.sk
+421 948 770 685

Miesto práce

Bratislava

Typ úväzku

plný úväzok, živnosť

Termín nástupu

ASAP

Plat

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie personálneho oddelenia a implementácie personálnej politiky
- organizovanie a vedenie výberových konaní
- zodpovednosť za procesy súvisiace so životom zamestnanca (onboarding, adaptácia, rozvoj a vzdelávanie, motivácia, outboarding)
- vedenie adaptačných a motivačných rozhovorov so zamestnancami
- plánovanie ľudských zdrojov, reportovanie HR ukazovateľov a stavu priebehu výberových konaní
- sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov, poskytovanie spätnej väzby
- tvorba, aktualizácia a implementácia pracovných postupov, interných smerníc spoločnosti
- kontrola správnosti mzdových podkladov a výpočtu miezd
- správa informačného systému v oblasti HR, zodpovednosť za databázu uchádzačov o zamestnanie

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša ponuka práce? Ak áno, pošlite nám Váš životopis.

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie a budeme sa tešiť na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

5 rokov praxe v pozícii HR Manažér
Microsoft Office - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Nie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- zodpovednosť a vysoká miera samostatnosti
- schopnosť riešiť špecifické situácie
- komunikačné zručnosti a vystupovanie na vysokej úrovni
- ovládanie Zákonníka práce a HR legislatívy
- schopnosť zvládať stresové situácie
- skúsenosti s organizovaním a vedením výberových konaní

Staňte sa súčasťou nášho tímu

    mundok@modior.com
    +421 948 098 228

    Pošlite nám Vaše CV

    Michal Mundok 2

    Michal Mundok

    HR riaditeľ

    Pracujeme

    Ako pracujeme

    PARTNERI
    Naši partneri
    partneri scia 1partneri protech_clrpartneri revitpartneri
    Hľadáte partnera pre váš nový projekt?
    Kontakt
    Kariéra v MODIOR
    Zistiť viac
    NOVINKY
    Odber noviniek